Gadżety erotyczne

Wybierz gadżet erotyczny idealny dla Ciebie.

Akcesoria erotyczne są idealnym narzędziami do urozmaicenia życia seksualnego. To świetne rozwiązanie zarówno dla par, jak i osób żądnych zabaw w pojedynkę. Dostępne seks gadżety można stosować w połączeniu z prawidłowo dobranymi lubrykantami, czy prezerwatywami. Akcesoria erotyczne takie jak dilda, wibratory, kulki gejszy, masażery łechtaczki i penisa, nakładki wibracyjne, itd. najlepszych marek pochodzą prosto od producentów lub ich sprawdzonych dystrybutorów. U nas znajdziesz sex gadżety stworzone specjalnie dla Ciebie. 

Dildo - najprostszy seks gadżet

Dildo to jeden z najpopularniejszych seks gadżetów, który może urozmaicić wspólne igraszki, czy też zabawę w pojedynkę. Ten rodzaj akcesoriów jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą odczuć penetrację bez dodatkowych wibracji. Znalezienie idealnego dilda dla siebie może zająć chwilę czasu. Dilda wykonywane są z różnych materiałów, tj. szkło, silikon, kamień i metal. Dodatkowo mogą być o prostym kształcie, wygięte, a ich powierzchnia może być gładka, chropowata, albo z wypustkami. Często dilda wyposażone są w przyssawkę co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Za sprawą tego możliwe jest używanie dilda z przyssawką bez użycia rąk. Silikon i masa żelowa to dwa materiały z których najczęściej wykonywane jest dildo z przyssawką. Dildo to świetne narzędzie zarówno do gry wstępnej jak i zabawy w pojedynkę.

Wibrator, czyli wyjątkowe fale doznań

Wibrator należy do grupy najczęściej wybieranych akcesoriów erotycznych przez kobiety. Bez wątpienia uwarunkowane jest to wieloma czynnikami. Wybierając idealny wibrator dla siebie możesz kierować kategoriami, jego wielkością, zastosowaniem, kształtem oraz strukturą, ale także marką i renomą produktu. Wybierając swój pierwszy pierwszy drżący sex gadżet warto zainteresować się produktem niewielkich rozmiarów. Mały wibrator jest bardzo dyskretnym narzędziem zapewniającym wyjątkowe chwile uniesień. Jego zaletą oprócz niewielkiego rozmiaru jest także bardzo ciche działanie, dzięki czemu jest gwarancją dyskrecji. Co ważne te małe akcesoria erotyczne, dają tak samo dużą dozę doznań jak ich większe zamienniki. Duże wibratory sprawdzą się idealnie zarówno do penetracji waginalnej, jak i analnej. Dodatkowo wibratory te posiadają różne kształty, czy chropowatość powierzchni. Niektóre wyposażone są tak jak dilda w przyssawkę.

Nakładka wibracyjna

Wyprodukowana z tworzywa sztucznego nakładka wibracyjna może zapewnić szczególnie przyjemne odczucia dla obojga partnerów. Często posiada ona także dodatkowo stymulujące struktury, takie jak wypustki, prążki, czy kolce które posiada taki produkt jak chociażby Durex Intense Little Devil. Nakładka wibracyjna to inny sex gadżet niż pierścień erekcyjny. Nakładka wibracyjna ma za zadanie intensyfikację doznań partnerów poprzez wytwarzanie wibracji na łechtaczce i penisie, a rolą pierścienia erekcyjnego jest podtrzymywanie erekcji wywołując ucisk na odpowiedniej okolicy członka. Obydwa te akcesoria erotyczne można stosować w towarzystwie lubrykantów, które jeszcze bardziej poprawią doznania i zniwelując tarcie.

czytaj więcej
czytaj mniej

Aktywne filtry

SKYN Vibes - ekskluzywny wibrator króliczek

Cena 97,52 zł
Availability: 62 In Stock

SKYN VIBES to podwójny stymulator, który potęguje doznania i zapewnia maksymalną rozkosz. Dzięki zmysłowemu kształtowi oraz miękkiemu, aksamitnemu wykończeniu doskonale pobudza strefy erogenne. Wibrator posiada długość: 18,0 cm, średnicę: od 3,6 cm do 3,8 cm oraz długość aktywną: 7,6 cm. Fioletowy wibrator króliczek wykonany został z silikonu, posiada 20 funkcji wibracji.