MY.SIZE Pro

Prezerwatywy My.Size Pro - wybierz rozmiar idealny dla Ciebie

Marka My.Size Pro stworzyła linie prezerwatyw dzięki czemu dobranie idealnej prezerwatywy jest bardzo proste. W naszej ofercie dostępnych jest wszytskie 9 rozmiarów prezerwatyw My.Size. Znasz średnice prezerwatywy jaka jest Ci potrzebna? To zakup swój “garnitur szyty na miarę”. A gdy nie wiesz jaki rozmiar jest dla Ciebie idealny możesz sprawdzić to w prosty sposób wykorzystując miarkę My Size (do pobrania).

Prezerwatywy My Size Pro, dlaczego odpowiedni rozmiar jest tak ważny?

Historia prezerwatywy sięga tysięcy lat, jest to zarówno najstarsza, jak i najpowszechniejsza metoda antykoncepcji. Jest ona wygodna w stosowaniu, należy do mechanicznych metod antykoncepcji, które chronią przed przedostaniem się plemników do dróg rodnych kobiety i uniknięciem niechcianej ciąży. Dodatkowo kondomy są w stanie zapobiec zarażeniu się licznymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Aby było to możliwe konieczne jest dobranie idealnej prezerwatywy. Prawidłowo dobrana prezerwatywa to skuteczna metoda antykoncepcji, aż w 98%. Lecz gdy dopasowanie kondoma nie jest odpowiednie jego skuteczność znacznie spada - zbyt luźna prezerwatywa może się zsuwać, a zbyt ciasna uciskać, powodować dyskomfort i pękać. Wysokie bezpieczeństwo jest w stanie zapewnić użycie produktów My Size. Jest to możliwe po dobraniu odpowiedniej prezerwatywy My Size, pomocna wówczas okaże się miarka My Size (do pobrania). Prawidłowo dobrany kondom to nie tylko bezpieczeństwo, ale także maksymalnie przyjemne i naturalne uczucia podczas seksu. Warto pamiętać, że dobre dobranie prezerwatywy to połowa sukcesu trzeba ją jeszcze prawidłowo aplikować na penisa. Dopasowana prezerwatywa My Size znacznie ułatwia jej zakładanie, łatwo się rozwija i dobrze pasuje. 

My.Size Pro, czyli wysokiej klasy dopasowane prezerwatywy

Marka My Size należąca do przedsiębiorstwa R & S Consumer Goods GmbH ze swoją siedzibą w Niemczech jest czymś przełomowym na rynku prezerwatyw, ponieważ jako pierwsza stworzyła prezerwatywy o tak wielu rozmiarach. Firma R & S powstało ponad 20 lat temu i od początku swojej działalności stawiała na jakość i tak samo jest do teraz, również w przypadku prezerwatyw MySize. Surowce wykorzystywane do produkcji prezerwatyw MySize to najwyższej jakości lateks, inaczej mówiąc kauczuk naturalny. Uprzednio wykorzystany materiał zanim zostanie użyty do produkcji przechodzi równie dużo testów co sama gotowa prezerwatywa marki MySize. To właśnie doskonale dobrana mieszakana lateksów pozwala stworzyć tak świetnie dopasowany prezerwatywę odporną na rozerwanie, a przy tym niezwykle delikatną dla skóry. Każde z prezerwatyw muszą spełniać rygorystyczne normy ISO, jednak marka My Size deklaruje, że dokładny proces wytwarzania i kontrola jakości która ma miejsce wewnątrz ich siedziby znacznie przewyższa międzynarodowe normy branżowe. Ich produkcja odbywa się na specjalnych maszynach z zastosowaniem najnowszej technologii gwarantując przy tym uzyskanie świetnej niemieckiej jakości. Każda z wykonanych i wypuszczonych do sprzedaży prezerwatywa MySize posiada normę prawną UE Medical Device 93/42 EWG, gwarantującą dodatkowe bezpieczeństwo i potwierdzając tym samym ich niezawodność. Dodatkowo system zarządzania i produkcja prezerwatyw My Size przechodzi coroczne sprawdzenie jakości według norm ISO dla wyrobów medycznych. Wykonane prezerwatywy My Size zapakowane są w wygodne opakowania, skutecznie zabezpieczające zawartość.

czytaj więcej
czytaj mniej