Avitale

Avitale - Suplementy diety, w tym witamina D3 w kroplach

Witaminy w kroplach to świetny wybór dla osób, które nie mają już ochoty łykać kolejnych tabletek czy kapsułek. Avitale oprócz witamin w kroplach to też suplementy, takie jak dzikie oregano. Najpopularniejszym preparatem tej firmy jest witamina D w kroplach. Z racji, że w Polsce 90% cierpi na niedobory witaminy D to jest on częstym składnikiem suplementów diety. Witaminy w preparatach Avitale rozpuszczone są w Oliwie z Oliwek, przez co nie trzeba ich spożywać do posiłku bogatego w tłuszcz i martwić się o jej przyswojenie.

Krople Avitale, czyli dobre suplementy dla każdego

Avitale jest to kolejna marka popularnego przedsiębiorstwa działającego na rynku farmaceutycznym i suplementów diety Medicaline. Jest to ta sama firma, która zajmuje się chociażby produkcją witaminminerałów itp. w tabletkach, czy kapsułkach od Aliness. Działa ona na rynku wykorzystując coraz to nowsze technologie, ciągle ulepszając produkowane przez siebie produkty. Właśnie z myślą o najbardziej wymagających konsumentach Medicaline stworzył markę kropli Avitale. Wszystkie produkty tej polskie marki spełniają wszelkie standardy farmaceutyczne HACCP i GMP. Istotne jest fakt, iż nie zlecają oni produkcji swoich preparatów żadnej podrzędnej firmie, lecz sami przykładają wszelkich starań aby wyprodukować jak najlepszej jakości suplementy i witaminy w kroplach. Produkty te wytwarza przedsiębiorstwo, które działa również na rynku leków szpitalnych. Nad produkcją witamin w kroplach sprawuje pieczę doświadczony zespół technologów produkcyjnych i szereg innych specjalistów. Wszystko to może świadczyć jedynie o doskonałej jakości powstałych suplementach diety Avitale. Zakład produkcyjny i magazyn popularnej marki witamin w kroplach mieści się w małym mieście Karczew w województwie mazowieckim.

Avitale - witaminy w kroplach

Linia innowacyjnych produktów Avitale powstała z myślą o konsumentach z najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. Klienci poszukujący dobrej jakości suplementów z pewnością zaprzyjaźnia się z produktami Avitale. Naturalne witaminy w kroplach to świetny wybór dla osób, które nie chcą łykać kolejnych kapsułek i tabletek. Wygodna pompka pozwala na precyzyjne dawkowanie potrzebnych witamin, a szczelnie zamknięty pojemnik chroni przed uszkodzeniem. W kroplach zawarte są substancje o najwyższej jakości, które gwarantują maksymalną przyswajalność. Wszystkie suplementy w kroplach tej marki posiadają tzw. “Clean label”, czyli czystą etykietę bez zbędnych konserwantów i barwników. Są to produkty przeznaczone w 100% dla wegan i wegetarian, dodatkowo nie zawierają także soi, glutenu oraz mleka. Innowacyjna technologia zastosowana w witaminowych kroplach Avitale bazuje na w pełni bioaktywnych substancjach, połączonych z oliwą z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia posiadającej Certyfikat ORGANIC. Witaminy w kroplach od Avitale mogą skutecznie uzupełnić niedobory tych życiodajnych składników, poprawić funkcjonowanie całego organizmu i zwalczyć nieprzyjemne dolegliwości.

czytaj więcej
czytaj mniej

Avitale Witamina C Quali-C - Krople 30 ml

Cena 18,43 zł
Availability: 19 In Stock

Jedyna opatentowana postać witaminy C w Europie w postaci kwasu L-askorbinowego 100 mg produkowanego w Europie. Quali-C® to wysoka jakość farmaceutyczna, wysoka czystość oraz powtarzalne parametry jakościowe każdej serii produktu. Zalecana jest dla wegan, wegetarian, laktowegan oraz dzieci.