Pretty Love - Gene

Wysokiej jakości wibrator silikonowy z masażerem łechtaczki.

 

Pretty Love Gene to luksusowe, a zarazem bardzo efektywne urządzenie. Jeżeli chodzi o jednoczesne pobudzanie pochwy oraz łechtaczki, jest on jednym z lepszych wyborów. Część główna wibratora masuje pochwę i jej ścianki od wewnątrz, a figlarny króliczek umieszczony na wibratorze zapewnia stymulacje łechtaczki z zewnątrz.

Wibrator działa bardzo cicho, a jego wibracje zostały podzielone aż na 30 różnych trybów! Te kilkadziesiąt trybów wibracji to m.in. szybki, wolne, pulsujące, falujące, i drgające. Dzięki temu możesz poczuć moc doznań dostosowując jego działanie i podniecać się w różnych rytmach.

Poprzez swój anatomiczny i uniwersalny kształt wibrator świetnie dopasowuje się do pochwy, a poszerzona i zagięta główka pozwala dotrzeć do kobiecego punktu G. Posiada trzy silniczki wibrujące, o bardzo dużej mocy, zlokalizowane w trzonie, główce i stymulatorze łechtaczki.

Produkt sprawdzi się idealnie podczas rozkosznych zabaw w pojedynkę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać go także do wspaniałej wspólnej gry wstępnej, nadając jej przy tym powiew świeżości.

Skorzystanie z tego urządzenia, może okazać się nowym wymiarem pobudzenia oraz rozkoszy. Materiał, z którego został wykonany to niepowodujący podrażnień skóry oraz szybko dostosowujący się do temperatury ciała silikon medyczny. Podwójna rozkosz i niezapomniane przeżycia w bardzo przystępnej cenie, to właśnie Pretty Love Gene

 

Specyfikacje:

 Długość: 20,5 cm

 Średnica: 3,4 cm

 Materiał: Silikon medyczny

 Tryb pracy: Wibrujący

 Funkcje: 30 trybów wibracji, 3 punkty wibrujące

 Kolor: Różowy

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Baterie - 2 x AAA (baterie nie są dołączone)

 Marka: Pretty Love

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

PRL-05-0121

16 innych produktów w tej samej kategorii: