Pasante

Prezerwatywy i lubrykanty Pasante.

Pasante to marka prezerwatyw i żeli intymnych z Wielkiej Brytanii. Produkty Pasante są najwyższej jakość, przez co gwarantują w pełni bezpieczny seks. Niezawodność prezerwatyw Pasante nie kończy się na świetnej jakość, to także niezwykle szeroki wybór. Na naszej stronie znajdziesz około 20 rodzajów prezerwatyw tej marki w najlepszych cenach. Nie będzie więc ciężko o znalezienie kondomów idealnie dostosowanych pod twoje preferencję. Z kolei lubrykanty Pasante pozwolą zniwelować niechciane tarcie podczas zbliżenia.

Jakość i innowacja prezerwatyw Pasante

Ciągłe ulepszanie procesu produkcyjnego i czuwanie nad każdym etapem powstawania prezerwatywy, od doboru surowców po ostatnie etapy ich wytwarzania sprawia, że są one najwyższej jakości. Dodatkowo stworzone z najstaranniejszą dokładnością prezerwatywy Pasante przed dopuszczeniem do sprzedaży muszą przejść szereg testów. Wszystkie dostępne na rynku prezerwatywy Pasante spełniają normy (BSI) wyznaczone przez Brytyjski Instytut Standardów. Pasante to nie tylko jakość, ale także innowacja dostępne 20 modeli prezerwatyw Pasante sprawia, że jest w czym wybierać. Do jednych z najpopularniejszych modeli prezerwatyw tej marki należą: Pasante Regular (klasyczne prezerwatywy tej marki o anatomicznym kształcie, z rozszerzoną końcówką dla lepszej wygody i popularnej średnicy), Pasante Sensitive (super cienkie prezerwatywy gwarantujące jeszcze bardziej naturalne doznania, o 25% cieńszych ściankach od klasycznej), Pasante Trim ( ściśle przylegające prezerwatywy o średnicy 49 mm), Pasante Intensity (prezerwatywa z wypustkami i prążkami, dodatkowy mini gadżet erotyczny zapewniający ciekawsze doznania), Pasante Glow (prezerwatywy świecące w ciemności to kolejne, które oprócz ochrony pełnią rolę seks zabawki wprowadzając urozmaicenie podczas nocnych igraszek), Pasante Unique (ultra cienkie prezerwatywy nielateksowe o 70% mniejszej grubości ścianek od klasycznych prezerwatyw lateksowych), Pasante King Size (klasyczne prezerwatywy o większym rozmiarz), Pasante Extra (to prezerwatywy o większej grubości ścianek, dla jeszcze większej pewności i ochrony), Pasante Super King (to jedne z największych prezerwatyw dostępnych na rynku, których średnica sięga aż 69 mm). W naszym sklepie z suplementami diety, produktami dla zdrowia oraz antykoncepcji, oprócz najpopularniejszy prezerwatyw Pasante dostępna jest reszta modeli.

Pasante - od rodzimej marki do giganta

Firma Pasante Healthcare działa na rynku od 1992 roku. Pierwotnie przedsiębiorstwo to zajmowało się tylko sprzedażą i dystrybucją prezerwatyw najpopularniejszych marek. Po upływie 8 lat i nabyciu doświadczenia w działalności na rynku prezerwatyw Pasante postanowiło stworzyć własną marką prezerwatyw i lubrykantów. Początko Pasante sprzedawały prezerwatywy swojej marki tylko na rynku Brytyjskim, gdzie powstała. Lecz ciągły progres producenta prezerwatyw Pasante sprawił, że obecnie ich produkty dystrybuowane i sprzedawane są w ponad 20 krajach. Pasante swój sukces zawdzięcza doskonałemu podejściu do klienta i dbałości o produkowany przez siebie produkt. Marka ta tworzy świetnej jakości kondomy w, aż 20 różnych rodzajach dzięki czemu każdy klient znajdzie coś idealnego dla niego. Ważną kwestią w przypadku marki Pasante jest fakt, iż jest to rodzima marka, która startowała od zera przez co ciągle optymalizuje swoje koszty i ich prezerwatywy i żele intymne dostępne są w najkorzystniejszych cenach. Prezerwatywy Pasante na polskim rynku od kilku lat, w tym w naszym sklepie. Jednak w Wielkiej Brytanii skąd pochodzą cieszą się ogromnym zainteresowaniem i już co trzecia prezerwatywa używana przez mieszkańców Zjednoczonych Królestw pochodzi właśnie od Pasante.

czytaj więcej
czytaj mniej