EGZO Mad Cactus:

Dildo z przyssawką i wibratorem.

 

EGZO Mad Cactus to dużych rozmiarów realistyczne dildo z przyssawką. Największe z kolekcji, aż 23 cm. Szczegółowe detale idealnie odwzorowują prawdziwego penisa co zapewnia naturalne doznania podczas zabawy. A dzięki super realistycznemu materiałowi „Cyber-Skórze”, najnowszej generacji, od razu poczujesz, że to dildo nie tylko wygląda naturalnie ale również jest realistyczne i przyjemne w dotyku oraz podczas użycia. Na podstawie znajduje się przyssawka, która umożliwia mocowania na dowolnej gładkiej powierzchni jak na przykład płytki pod prysznicem.

 

Użycie prezerwatywy podczas korzystanie z dildo w znacznym stopniu przyśpiesza jego czyszczenie a także zwiększa żywotność zabawki. Do czyszczenia dilda należy wykorzystać 40% alkohol lub wodę z mydłem.

Podczas zabawy polecamy użycie lubrykantów EGZO na bazie wody. Nie należy używać żeli silikonowych i olejnych ponieważ mogą uszkodzić CyberSkórę z której wykonane jest dildo.

 

Specyfikacje:

 Długość: 23,0 cm

 Średnica: 4,5 cm

 Materiał: CyberSkóra - miła w dotyku

 Funkcje: Przyssawka ułatwiająca zamocowanie do gładkich powierzchni

 Kolor: Cielisty

 Wodoodporny: Tak

 Zasilanie: Brak

 Marka: EGZO

 

Do wszystkich akcesoriów erotycznych zalecane jest stosowanie żeli nawilżających.

EGZ-G-02
Ocena 
Małgorzata 2022-01-22

Extra

Zadowolenie nie do opisania<br /> Jest mega duży, jakość wykonania wyśmienita jak naturalny. Bardzo wyprofilowana żołądź co daje niebiańskie uniesienia.<br /> Polecam bez chwili namysłu, wiadomo przynajmniej za co płacimy, proszę wierzyć Warto!!!

Napisz opinię !

7 innych produktów w tej samej kategorii: