• -16,00 zł

ForMeds BICAPS ADEK Zestaw witamin A, D, E i K - 60 kapsułek

Formeds BICAPS ADEK to kompleksowy suplement diety, który dostarcza kluczowych witamin A, D, E i K, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Witamina A, pozyskiwana z marchwi, jest istotna dla zachowania zdrowej skóry oraz prawidłowego widzenia. Ponadto wspiera układ odpornościowy, co czyni ją nieocenionym składnikiem w codziennej diecie. Witamina D, wytwarzana z porostów, jest źródłem wegańskim, które sprzyja efektywnemu wchłanianiu wapnia, co jest kluczowe dla zdrowych kości, mięśni i stawów. Oprócz tego, witamina D odgrywa ważną rolę we wspieraniu funkcji układu odpornościowego.

Witamina E, znana z właściwości przeciwutleniających, chroni komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym, co ma znaczenie dla ogólnego zdrowia. Witamina K wspiera prawidłowe krzepnięcie krwi oraz przyczynia się do utrzymania mocnych kości, co jest istotne w kontekście zapobiegania osteoporozie i innym problemom związanym z układem kostnym.

Formeds BICAPS ADEK wyróżnia się czystym składem, bez dodatku sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, co czyni go bezpiecznym wyborem. Naturalna kapsułka wykonana z pullulanu, uzyskiwanego w procesie fermentacji, zapewnia wysoką biodostępność witamin. Dodatkowo, pojemnik jest stworzony z surowców roślinnych, co podkreśla zaangażowanie w dbałość o środowisko. BICAPS ADEK to idealna opcja dla osób poszukujących naturalnych i skutecznych suplementów, odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan. Dzięki swojej zrównoważonej formule, produkt ten wspiera zdrowie w sposób kompleksowy, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Zalecane spożycie:

  • 1 kapsułka dziennie

Porcja dzienna - 1 kapsułka zawiera (% RWS)*:

  • Ekstrakt z korzenia marchwi – 24 mg, - witamina A (RE) – 800 µg (100%);
  • Witamina D (D3) – 50 µg (1 000%) / 2 000 IU
  • Witamina E (α-TE) – 117,2 mg (977%)
  • Witamina K (K2 MK-7) – 100 µg (133%)
  • Inulina – 55 mg

IU – International Unit (1 µg = 40 IU) | α-TE – ekwiwalent D-alfa-tokoferolu | RE- ekwiwalent retinolu

*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.

Zawartość opakowania:

  • 60 kapsułek

Ilość porcji:

  • 60

Składniki:

witamina E (bursztynian D-alfa-tokoferylu z soi), pullulan (otoczka kapsułki), inulina (korzeń cykorii), witamina K (mikrokapsułkowany menachinon-7), ekstrakt z korzenia marchwi (Daucus carota L. zawiera 20% beta-karotenu), witamina D (mikrokapsułkowany cholekalcyferol z porostów).

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt zawiera 2000 IU wit. D i przeznaczony jest dla osób dorosłych i zdrowych do 75 r.ż. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Producent:

FORMEDS Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 184,

60-166 Poznań

FOR-065-ADEK

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
60 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dla wegan
Dla wegetarian
Cecha specjalna
Bez barwników
Bez konserwantów
Dolegliwości
Kości i zęby
Oczy i wzrok
Odporność
Serce i układ krążenia
Włosy, skóra i paznokcie

16 innych produktów w tej samej kategorii: