• Nowy

Aliness Glycine 800 mg - 100 kapsułek

Glicyna, wysoka dawka

Glicyna to jeden z najobficiej występujących aminokwasów w organizmie człowieka, stanowiący ważny element strukturalny białek. Szacuje się, że stanowi średnio ok. 7% reszt aminokwasowych w białkach. Jednocześnie glicyna występuje w ponad 30% aminokwasów wchodzących w skład kolagenu i jest jednym z fundamentalnych składników biorących udział w syntezie tego ważnego białka.

Glicyna wspomaga organizm na wielu płaszczyznach. Ochrania układ pokarmowy podczas przyjmowania silnych leków oraz wspiera organizm w regulacji poziomu cukru we krwi. Wpływa na prawidłową absorpcję wapnia oraz hamuje rozpad białek odpowiedzialnych za budowę mięśni, poprawiając stan układu kostno-mięśniowego. Glicyna redukuje uczucie niepokoju oraz wspiera procesy regeneracyjne mózgu, przyczyniając się do poprawy pamięci, koncentracji, a także niwelowania zaburzeń snu. Dodatkowo, glicyna wykazuje korzystne działanie na skórę i włosy, przeciwdziałając procesom starzenia.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę, trzy razy dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (3 kapsułki):

  • Glicyna - 2400 mg

Składniki: 

Glicyna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 33

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-085

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Odporność
Pamięć i koncentracja
Trawienie

16 innych produktów w tej samej kategorii: