• Nowy

Aliness Bacopa Monnieri extract 50%, 500 mg - 100 kapsułek

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej, adaptogen

Aliness Bacopa Monnieri to naturalny produkt z rośliny bakopy drobnolistnej prosto z Indii. Ekstrakt 50% wpływa pozytywnie na pamięć i układ nerwowy oraz wykazuje działanie adaptogenne.

Dobryczynne właściwości bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) objawiają się w większości podnoszeniem odporności organizmu oraz lepszym radzeniem z czynnikami stresogennymi środowiska zewnętrznego. Poza tym bakopa wykazuje pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne, działając uspokajająco i przeciwlękowo, a także wyostrzając funkcje poznawcze oraz działając antyoksydacyjnie. Ze względu na wyostrzenie pamięci, bakopę warto również stosować przed ważnymi wydarzeniami, aby zredukować niepokój i zmaksymalizować wydajność funkcji poznawczych.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • Bakopa drobnolistna ekstrakt 50% (Bacopa monnieri) - 500 mg
  • w tym:
  •      bakozydy - 250 mg

Składniki: 

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri) ekstrakt 50% standaryzowany na bakozydy, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-082

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Równowaga (adaptogeny)
Trawienie
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: