• Nowy

Aliness L-Theanine 200 mg - 100 kapsułek

Teanina 200 mg

Aliness L-Theanine to uzupełnienie diety o l-teaninę, wykazującej szereg właściwości prozdrowotnych, która występuje naturalnie w herbacie. Teanina znajduje zastosowanie jako suplement poprawiający samopoczucie, regulujący poziom stresu, czy poprawiający jakość snu.

Teanina może poprawiać funkcje kognitywne oraz zwiększać poziom glutationu - naturalnego antyoksydantu, który hamuje wpływ szkodliwych substancji na organizm. L-Teanina wykazuje również bardzo dobry wpływ na układ krążenia, wpływając na ciśnienie krwi, dzięki czemu teanina może być stosowana jako wsparcie terapii leczącej z nadciśnienia, a także jest dobrym sposobem na utrzymanie prawidłowego poziomu ciśnienia krwi. Chroni komórki nerwowe przed degradacją, co pozwala spowolnić procesy starzenia. Wykazuje również pozytywne działanie w schorzeniach - pomaga przywrócić prawidłowy przepływ krwi u osób po udarze, może zmniejszać ryzyko zachorowania na grypę i przeziębienie, pozwala zredukować skutki uboczne chemio i radioterapii. Nie łącz dużych ilości Aliness L-Theanine z lekami pobudzającymi i na ciśnienie krwi. Takie połączenie może doprowadzić do dużego spadku ciśnienia lub osłabienia skuteczności leków.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • L-Teanina - 200 mg

Składniki: 

L-Teanina, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-080

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Pamięć i koncentracja
Równowaga (adaptogeny)
Stres

16 innych produktów w tej samej kategorii: