• Nowy

Aliness Taurynian Magnezu 100 mg z B6 (P-5-P) - 100 kapsułek

Wysoko przyswajalny magnez z dodatkiem witaminy B6

Taurynian magnezu uznawany jest za jedną z lepiej przyswajalnych form magnezu. Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, utrzymaniu zdrowych zębów i kości oraz wspiera funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego. Kontroluje przekazywanie impulsów nerwowych, regulując skurcze mięśni. Odgrywa też znaczącą rolę w procesie podziału komórek i syntezie białek.

Magnez odgrywa znaczącą rolę w procesie podziału komórek i syntezie białek. Dodatkowo zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina B6 (w postaci P5P czyli aktywnej formie pirydoksalo-5-fosforan) posiada szereg właściwości prozdrowotnych dla organizmu takich jak: prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i wspomaga produkcję czerwonych krwinek, tym samym przyczyniając się do wspierania układu odpornościowego. Ważną jej funkcją jest także utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego i regulacja aktywności hormonalnej. Połączenie taurynianu magnezu i witaminy B6 skutecznie uzupełnia niedobory magnezu i wspomaga funkcjonowanie organizmu na wielu płaszczyznach. Taurynian magnezu jest również najlepszym wybór dla osób z problemami sercowo-naczyniowymi. Działa zapobiegawczo na arytmie serca, a także chroni naczynia krwionośne przed uszkodzeniami spowodowanymi ewentualnymi schorzeniami czy incydentami sercowymi.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1-2 kapsułki dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (2 kapsułki):

  • Taurynian magnezu - 2200 mg
  • w tym:
  •      jony magnezu - 200 mg (*53,3%)
  • Witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan) - 5 mg (*358%)

Składniki: 

Magnez (taurynian magnezu), witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), substancja przeciw zbrylająca: krzemionka koloidalna, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 50

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-074

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Mięśnie
Serce i układ krążenia
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: