• Nowy

Aliness Inozytol+ 650 mg - 100 kapsułek

Wysoko przyswajalny inozytol z dodatkiem witaminy B6

Aliness Inozytol+ to połączenie najlepiej przyswajalnych postaci inozytolu z dodatkiem witaminy B6. Inozytol wpływa korzystnie na pamięć, koncentrację oraz pracę układu nerwowego, wspiera metabolizm oraz wykazuje pozytywne oddziaływanie na układ hormonalny u kobiet.

Inozytol (witamina B8) jest składnikiem płynów ustrojowych i błon komórkowych, bierze udział w przemianach tłuszczów i węglowodanów, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i rozrodczego, korzystnie wpływa na stan skóry, ma właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające, a także wpływa na insulinowrażliwość komórek. Produkt Aliness Inozytol+ 650 mg wzbogacono w aktywną postać witaminy B6 (P-5-P), która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalecane dzienne spożycie:

Spożyć 1 kapsułkę dziennie.

Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka):

  • Inozytol - 650 mg
  • w tym:
  •      myo-inozytol - 634,2 mg
  •      D-chiro-inozytol - 15,8 mg
  • Witamina B6 (P-5-P) - 1,4 mg (*100%)

Składniki: 

Myo-inozytol, D-chiro-inozytol, pirydoksalo-5-fosforan (witamina B6); otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zawartość:

  • 1 opakowanie: 100 kapsułek
  • Ilość porcji: 100

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji, na składniki suplementu. Przechowywać z dala od słońca w suchym miejscu w temp. pokojowej do 25°C, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent:

Medicaline Konrad Malitka 

Ostrówiec 150

05-480 Karczew

ALI-073

Opis

Postać
Kapsułki
Zawartość opakowania
100 szt.
Kraj pochodzenia
Polska
Odpowiednie dla
Dla dorosłych
Dla seniorów
Dolegliwości
Metabolizm
Pamięć i koncentracja
Zmęczenie i znużenie

16 innych produktów w tej samej kategorii: