Promocje
Aliness Witamina B6 (P-5-P) 25 mg - 100 tabletek
Aliness Witamina B6 (P-5-P) 25 mg - 100 tabletek
24,90 zł 19,90 zł
szt.

Unimil to marka prezerwatyw z polską historią.

Unimil od lat cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród konsumentów. Rodzimymi markami Unimil są Life Styles, Manix, czy Mastes. To tak na prawdę te same prezerwatywy jednak pod innymi nazwami. Unimil w Polsce zajmuje się także produkcją prezerwatyw Skyn. Prezerwatywy Unimil wykonane są z najtrwalszego i niezwykle miękkiego lateksu zapewniającego intymne doznania na najwyższym poziomie. Natomiast lubrykanty Unimil dostępne w różnych wariantach sprawdzą się idealnie podczas nawilżenia podczas stosunku, masażu lub seksu oralnego.

Durex & Unimil MIX - Zestaw 50 szt. Durex & Unimil MIX - Zestaw 50 szt.
Producent: Durex
Cena: 39,99 zł
zestaw
zobacz więcej
LifeStyles Ultra Thin - Kartonik 12 szt. LifeStyles Ultra Thin - Kartonik 12 szt.
Producent: Unimil
Cena: 15,99 zł
zobacz więcej
Unimil Classic - 100 ml Unimil Classic - 100 ml
Producent: Unimil
Cena: 19,95 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil Infiniti - 100 ml Unimil Infiniti - 100 ml
Producent: Unimil
Cena: 24,95 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil Max Love - Kartonik 3 szt. Unimil Max Love - Kartonik 3 szt.
Producent: Unimil
Cena: 3,99 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil Natural  - 100 ml Unimil Natural - 100 ml
Producent: Unimil
Cena: 19,95 zł
szt.
zobacz więcej

Unimil, czyli jakość i bezpieczeństwo

Marka Unimil od lat jest jednym z liderów prezerwatyw i żeli intymnych na polskim rynku. Produkty Unimil, w tym popularne prezerwatywy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów. Unimil to marka reprezentująca sobą świetną jakość wykonywanych kondomów oraz lubrykantów. Szczególną wagę Unimil przykłada do lateksu, czyli surowca wykorzystywanego do produkowania produkcji prezerwatyw tej marki. Stosowany do wytwarzania prezerwatyw Unimil lateks jest najlepszej jakości. Aby lateks mógł być użyty do produkcji musi uprzednio zostać dokładnie sprawdzony i poddany procesowi kontroli surowców. Gdy już zostanie on wykorzystany do produkcji, w ten czas już gotowa prezerwatywa marki Unimil musi zostać poddana odpowiednim testom. Każda z wyprodukowanych prezerwatyw Unimil objęta jest standardami ISO oraz BSI, czyli British Standards Institute (jednej ze starszych jednostek zajmujących się ustalaniem norm). Normy ISO, które muszą spełniać prezerwatywy to ISO 4074:2020 i zaliczają się do nich usuwanie wad produktu, wytrzymałość na rozciąganie oraz definicję wymiarów. Pokazuje to, że gotowy produkt jest najwyższej jakości. Co za tym idzie stosowanie prezerwatyw Unimil jest w pełni bezpieczne. Ponadto marka ta ciągle się rozwija i wprowadza coraz to nowsze produkty cieszące się dużym uznaniem wśród konsumentów.

Unimil, Manix i Mates - rodzime marki prezerwatyw

Produkty marki Unimil Skyn, Manix i Mates należą do jednej i tej samej grupy kapitałowej. Spółka ta nosi nazwę Ansell i oprócz popularnych marek prezerwatyw zajmuje się także produkcją artykułów ochronnych. Unimil jest marką prezerwatyw, która działa na rynku od 1990 roku do teraz. Od początku swojego istnienia Unimil ciągle rozwija swoje skrzydła w wprowadzając coraz to nowsze produkty. Do roku 2007 marka Unimil była w 100% polską marką, jednak powodziło się jej do tego stopnia, że postanowiło ją wykupić wyżej wspomniana australijska grupa Ansell. Od tej chwili rozwojem marki Unimil zajmuje się przedsiębiorstwo Ansell, które ma nieco dłuższą historię i został założone ponad 100 lat temu. Aktualnie swoje produkty dystrybuuje ono na całym świecie, dając przy tym pracę ponad 13 tysiącom pracowników w 16 różnych państwach. Unimil jest znany na całym świecie, ale to właśnie w Polsce gdzie zrodziła się ta marka jest ona najpopularniejsza. Takie same prezerwatywy Unimil można spotkać także pod inną nazwą. Jedną z nich jest chociażby Mates. Są to równie popularne kondomy, które produkowane są na rynek Brytyjski. Z kolei produkty LifeStyles (także rodzimej marki Unimil) można najczęściej spotkać w Stanach Zjednoczonych, czy Rosji.

Lubrykanty i prezerwatywy Unimil

Linia produktów Unimil to klasyczne prezerwatywy, zrobione z lateksu oraz lubrykanty na bazie wody i silikonu. Dodatkowo aktualnie dostępny jest jeden gadżet erotycznych tej marki. Jest to nakładka wibracyjna Unimil Pleasure Vibes, która umożliwia przekroczenie granic przyjemności. Istnieje wiele prezerwatyw Unimil, a ciągle rozwijająca się marka zaskakuje coraz to nowszymi modelami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz idealną prezerwatywę Unimil stworzoną z lateksu, a gdy materiał ten jest dla Ciebie nieodpowiedni wówczas oferujemy zakup prezerwatyw nielateksowych rodzimej marki Skyn, za którą odpowiedzialna w Polsce jest firma Unimil. W sklepie internetowym Falvita znajdziesz wszystkie prezerwatywy Unimil. Od klasycznych modeli takich jak Unimil Natural, czy Unimil NaturalAloe z dodatkiem lubrykantu na bazie wody mającego w składzie wyciąg z aloesu zapewniająca jeszcze bardziej naturalne doznania. Przez ultra cienkie prezerwatywy, jak Unimil Zero, dobrze dopasowane Unimil Super “Easy Fit”, czy te z nieco grubszą ścianką zapewniające jeszcze większą pewność Unimil B.Safe. Po te intensyfikujące doznania Unimil MaxLove (prezerwatywy przedłużające stosunek), Unimil OrgazMax ( prezerwatywa z wypustkami i prążkami) oraz Unimil Excitation Max (prezerwatywa o właściwościach sprawiających lekkie uczucie rozgrzania. Oprócz prezerwatyw Unimil zajmuje się także produkcją lubrykantów, które niwelują tarcie podczas zbliżenia zapewniając odpowiednie nawilżenie. Lubrykanty Unimil to te na bazie wody (Unimil Classic, Natural) oraz na bazie silikonu (Unimil Infinity). Dodatkowo lubrykanty tak jak prezerwatywy mogą pełnić rolę gadżetu erotycznego w tej kwestii idealnie sprawdzi się żel Unimil o smaku truskawkowym do seksu oralnego, waginalnego i analnego oraz rozgrzewający lubrykanty Unimil Warm.

Unimil Skyn - prezerwatywy nielateksowe

Skyn jest dość młodą lecz równie prężnie, a nawet lepiej rozwijającą się marką na polski oraz światowym rynku prezerwatyw i lubrykantów. Dość popularna nazwa Unimil Skyn wywodzi się stąd, że w Polsce to właśnie marka prezerwatyw Unimil zajmuje się produkcją produktów Skyn. Skyn to w pełni nielateksowe prezerwatywy, stworzone z poliizoprenu. Prezerwatywy te przez to, że nie zawierają w sobie lateksu (kauczuku naturalnego) to mogą być stosowane przez osoby z najbardziej wrażliwą skórą i nie będą wywoływać żadnych niechcianych reakcji skórnych. Mimo, że prezerwatywy Unimil Skyn dedykowane były głównie osobom, które lateksowe klasyczne prezerwatywy uczulają. To marka Skyn zyskała dużą popularność wśród wszystkich konsumentów, zarówno alergików, jak i nie. Co więcej do produkcji swoich prezerwatyw Skyn użył innowacyjnego materiału. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii marce Skyn udało się stworzyć materiał o nazwie SkynFeel, który jest niezwykle miękki i delikatny przy czym bardzo wytrzymały. Stosunek w prezerwatywie Skyn pozwala na odczucie maksymalnie intensywnych doznań. Kondomy spod marki Unimil Skyn to takie modele jak: Skyn Original, Skyn Elite, Skyn Intense Feel, Skyn ekstra nawilżone, Skyn Large i Skyn Cocktail Club. Dodatkowo marka Skyn epizodycznie wypuszcza limitowane modele prezerwatyw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl