Naturalne doznania z prezerwatywą Skyn.

Każda prezerwatywa marki Skyn wykonana jest z innowacyjnego materiału jakim jest SkynFeel. Jest on niezwykle cienki i delikatny, a zarazem bardzo trwały i elastyczny przez co seks w prezerwatywie Skyn to maksimum doznań. Bazą tego materiału jest poliizopren, dzięki czemu Skyn to prezerwatywy nielateksowe, idealne dla każdego nawet dla osób z najbardziej wrażliwą skórą. W naszym sklepie online znajdziesz wszystkie prezerwatywy tej marki, w tym Skyn Original, Skyn Intense Feel, Skyn Large w super cenie.

Unimil SKYN All Night Long - 80 ml Unimil SKYN All Night Long - 80 ml
Producent: SKYN
Cena: 29,95 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Aqua Feel - 80 ml Unimil SKYN Aqua Feel - 80 ml
Producent: SKYN
Cena: 29,95 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Kartonik 10 szt. Unimil SKYN Elite - Kartonik 10 szt.
Producent: SKYN
Cena: 26,90 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Kartonik 3 szt. Unimil SKYN Elite - Kartonik 3 szt.
Producent: SKYN
Cena: 6,99 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Zestaw 25 szt. Unimil SKYN Elite - Zestaw 25 szt.
Producent: SKYN
Cena: 67,25 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Zestaw 50 szt. Unimil SKYN Elite - Zestaw 50 szt.
Producent: SKYN
Cena: 134,50 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Intense Feel - Zestaw 50 szt. Unimil SKYN Intense Feel - Zestaw 50 szt.
Producent: SKYN
Cena: 134,50 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Large - Kartonik 10 szt. Unimil SKYN Large - Kartonik 10 szt.
Producent: SKYN
Cena: 21,90 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Large - Kartonik 3 szt. Unimil SKYN Large - Kartonik 3 szt.
Producent: SKYN
Cena: 5,99 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Large - Zestaw 25 szt. Unimil SKYN Large - Zestaw 25 szt.
Producent: SKYN
Cena: 54,75 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Large - Zestaw 50 szt. Unimil SKYN Large - Zestaw 50 szt.
Producent: SKYN
Cena: 87,50 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Natural Harmony - 80 ml Unimil SKYN Natural Harmony - 80 ml
Producent: SKYN
Cena: 25,95 zł
szt.
zobacz więcej
Unimil SKYN Original - Kartonik 6 szt. Unimil SKYN Original - Kartonik 6 szt.
Producent: SKYN
Cena: 15,99 zł
zobacz więcej
Unimil SKYN Original - Zestaw 25 szt. Unimil SKYN Original - Zestaw 25 szt.
Producent: SKYN
Cena: 49,49 zł
zestaw
zobacz więcej

Unimil Skyn - popularna marka prezerwatyw

Skyn to marka, której właścicielem jest australijska grupa Ansell. Producent prezerwatyw, lubrykantów i wibratorów Skyn, czyli wcześniej wspomniana spółka Ansell Limited działa na rynku od 1929 roku. Pierwotnie, a dokładnie od 1899 roku nosiła ona nazwę Pacific Dunlop Limited, lecz zmieniło się to w 2002 roku. Oprócz marki Skyn do grupy kapitałowej Ansell należą chociażby takie marki prezerwatyw jak LifeStyles, czy Unimil. Produkcją prezerwatyw w zależności od regionu, w którym powstają i są dystrybuowane zajmują się różne przedsiębiorstwa. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych produkcją prezerwatyw Skyn zajmuje się rodzima marka LifeStyles. W Polsce natomiast produkty Skyn powstają dzięki Unimil, jest to przedsiębiorstwo działające na rynku od 20 lat. Dlatego też używanie nazwy Unimil Skyn jest dość powszechne. Unimil oprócz wytwarzania produktów Skyn zajmuje się także sprzedażą linii własnych prezerwatyw i lubrykantów i znana jest z doskonałej jakości. Popularne kondomy Skyn powstały z myślą o osobach o bardzo wrażliwej skórze u których klasyczne prezerwatywy lateksowe mogły powodować niechciane reakcje alergiczne. Jednak produkty Skyn spodobały się nie tylko alergikom, lecz wszystkim konsumentom. Do tej grupy zaliczają się klienci którzy bez problemów mogą korzystać z lateksowych prezerwatyw, ale mimo to decydują się na sięgnięcie po produkty marki Skyn. Wybór ten uwarunkowany jest z pewnością kilkoma aspektami. Jednym z nich jest bez wątpienia świetna jakość prezerwatyw Skyn, która na pewno nie jest gorsza od tych z kauczuku naturalnego, a według wielu opinii lepsza.

Prezerwatywy Skyn

Istnieje wiele metod antykoncepcji, jedne z nich są bardziej inwazyjne, drugie zaś mniej. Najstarszą i stosowaną najczęściej są bez wątpienia prezerwatywy. Mają one zdecydowanie więcej zalet niż wad. Oprócz tego, że prezerwatywy chronią przed zapłodnieniem i niechcianą ciążą, to dodatkowo są barierą na choroby przenoszące się drogą płciową. Spośród kolejnych zalet można bez wątpienia wyróżnić to, zastosowanie prezerwatywy nie wymaga uprzedniego przygotowania, wystarczy nałożyć ją na członka przed penetracją. Prezerwatywy oprócz tego sprawdzają się świetnie jako gadżet erotyczny. Powszechnie stosowane kondomy to te dla mężczyzn, istnieją także kobiece prezerwatywy (Femidom), jednak są one znacznie mniej popularne. Męski kondom wykonywany jest zazwyczaj z dwóch materiału, popularnego lateksu i poliizoprenu. Prezerwatywy Skyn wykonane są z innowacyjnego materiału SkynFeel, który bazuje właśnie na poliizoprenie. Marka Skyn tworzy swoje produkty w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu są one w stanie przynieść w pełni naturalne i intensywne doznania podczas zbliżenia. Materiał Skyn jest wyjątkowo elastyczny i cienki, ale nie mniej wytrzymały od klasycznego lateksu. Ponadto świetnie dopasowuje się do członka, gwarantując przy tym miękkość i wygodę podczas stosowania. Co więcej prezerwatywy te nie uczulają, nie wywołują żadnych reakcji alergicznych, więc mogą być stosowane przez osoby o najbardziej wrażliwej skórze. Marka Skyn produkuje takie modele nielateksowych prezerwatyw jak: Skyn Original (klasyczna nawilżona prezerwatywa o anatomicznym kształcie), Skyn Intense Feel (jest to prezerwatywa z wypustkami zapewniająca dodatkową stymulację podczas seksu), Skyn Ekstra Nawilżane (to prezerwatywa pokryta dodatkową ilością lubrykantu dla jeszcze lepszego nawilżenia), Skyn Elite (są one ultra cienkie, przez co stosunek w tym kondomie zapewnia jeszcze bardziej naturalne doznania), Skyn Large (nieco dłuższe i szersze prezerwatywy, przeznaczone dla osób dla których klasyczne Skyn Original są zbyt ciasne), Skyn Cocktail Club (prezerwatywy te na całej długości posiadają smak i zapach znanych koktajli). Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się limitowane, epizodyczne produkty Skyn.

Skyn - lubrykanty i akcesoria erotyczne

Marka Skyn słynie głównie ze swojej świetnej jakości nielateksowych prezerwatyw. Bez wątpienia cieszą się one dużą popularnością wśród konsumentów. Jednak Skyn oprócz produkcji zajmuje się także wytwarzaniem i dystrybucją swoich lubrykantów, a nawet i wibratorów. Wszystkie produkty Skyn są najwyższej jakości i przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. SKYN Aqua Feel to lubrykant na bazie wody, posiadający w swoim składzie również aloes i witaminę E, które są częstym składnikiem kremów i preparatów na skórę. SKYN All Night Long to z kolei silikonowy żel intymny sprawdzający się świetnie gdy klasyczny lubrykant na bazie wody nie zapewnia dostatecznego nawilżenia. Lubrykant silikonowy może być stosowany pod wodą, gdyż nie jest tak łatwy w usunięciu jak wodny zamiennik. Skyn Excite jest to żel stymulujący, jego zadaniem jest spotęgowanie kobiecych doznań podczas seksu. Co ważne wszystkie żele intymne marki Skyn mogą być stosowane z prezerwatywami nie obniżając przy tym ich skuteczności. Dodatkowo w naszym sklepie dostępny jest także (aktualnie jedyny tej marki) wibrator. Skyn Thrill to cichy, dyskretny i mały wibrator z funkcją ładowania. Zapewnia on dwie godziny maksymalnie przyjemnych erotycznych odczuć. Jest on w płeni wododporny oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz lubrykantami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl